לוגו מרחב משלך
פוסט עליסה

ציור שני חובב

אגדות לטכנופובים

כמו עליסה בארץ הפלאות, שנפלה לעולם חדש עם כללים מוזרים, ואיבדה את הכיוון. כך גם הדור שלי, לפעמים הולכים לאיבוד בעולם הטכנולוגי.

הפוסט הזה הוא פוסט ניסיון למשהו חדש, אגדות לטכנופובים. לא בגלל שאני חושבת שאנחנו לא מסוגלים להבין מדריכים טכניים, פשוט הבנתי שהם משעמים אותנו. אם אהבתם, ואתם רוצים אגדות נוספות, אשמח אם תכתבו לי.

עליסה בארץ הפלאות- דף נחיתה או אתר

מהי הדרך הנכונה, שאלה עליסה את הזחל, האם עלי לצעוד בשביל דף הנחיתה, או בדרך אתר האינטרנט? 

קודם כל את צריכה לבחור מה את רוצה, ענה הזחל, והושיט לעליסה עוגה ובקבוק קטן של נוזל. את יכולה לקנות רק אחד מהם, המחיר של בקבוק הנוזל הוא שקל אחד, העוגה יקרה יותר, היא עולה ארבעה שקלים.

תודה, אמרה עליסה, ומה אקבל מכל אחד מהם?

אם תשתי את הנוזל, תהפכי לקטנה ומדויקת כמו דף נחיתה, אמר הזחל, כאשר תגיעי לקהל היעד שלך תוכלי להיכנס בקלות לתוך מפתח התודעה שלו, לכוון אותו לקנות את המוצר שלך.

אם תאכלי את העוגה, המשיך הזחל. תגדלי כמו אתר, אם תדעי לגדול באופן מדוייק תהיי מספיק גדולה בשביל שאנשי הגוגל יוכלו לראות אותך בחיפושים שלהם.

אני עדיין לא מבינה, אמרה עליסה בעצב.

הזחל הסביר.
דף נחיתה הוא בעצם משהו כמו פלייר אינטרנטי. כמו כל פלייר, אף אחד לא יראה אותו אם לא תשלחי לו ישירות. דרך רשימת תפוצה, או קידום ממומן בפייסבוק.

ואתר הוא כמו מודעה בלוח חוצות. כולם יכולים לראות אותו. אבל לא בטוח שהם מסתכלים. מצד שני, את גם יכולה לשלוח קישור לאתר שלך, או לשלב בו דף נחיתה ולשלוח ללקוחות שלך בדיוק כמו את דף נחיתה.

אז במה אני צריכה לבחור? שאלה עליסה את הזחל?

זה תלוי, ענה הזחל, איפה את כרגע, ולאן את רוצה להגיע?

אם את ממש בתחילת הדרך שלך ולא ממש בטוחה מה הכיוון שלך, אולי מספיק בינתיים דף נחיתה.

אם כבר את באמצע הדרך, צועדת על השביל הנכון, יודעת מה למכור ולמי, זה הזמן לאתר. חבל לשלם כל פעם על דף נחיתה חדש. תבני אתר, תדאגי שישלבו לך שם תבנית לדף נחיתה אחד או שניים . תקפידי שיהיה לך בלוג שיאפה לך עוגיות קטנות, כך שתוכלי לגדול בגוגל.

אני צריכה זמן להבין איפה אני בכלל, ענתה עליסה באיטיות ופנתה ללכת…

אבל תזכרי עליסה, הזהיר אותה הזחל בקול מאיים, שום דבר מזה לא יהיה שלך אם לא תקפידי שתהיה לך בעלות על הדומיין!!

מה זה דומיין? שאלה עליסה.
זה כבר שייך לאגדה אחרת אמר הזחל ונעלם בעשן.

Facebook
Twitter
LinkedIn

שתפו אם אהבתם

מרחב משלך – בניית אתרים לנשים עצמאיות

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם

בניית אתרים באזור רחובות

בניית אתרים ברחובות היא מילת המפתח העיקרית שלי, המאמר הזה יספר לכם כיצד ניתן להשתמש במאמר בשביל לקדם מילת מפתח, ע"י הכנסת מילים בעלות תוכן משמעותי ולא סתם גבב מילים אקראי.

קרא עוד »