לוגו מרחב משלך
התפוח של שלגיה – איך ביס קטן, הרדים דור שלם

אומרים ששלגיה לא מתה, למרות שנגסה מהתפוח המורעל שנתנה לה האם החורגת. היא פשוט התנתקה מהעולם החיצוני, בדיוק כמו הטיינאג'רים שלי, מול הנייד.

התפוח של שלגיה

איך ביס קטן מהתפוח, גרם לדור שלם להירדם בתוך מסך של חלומות

אומרים ששלגיה לא מתה, למרות שנגסה מהתפוח המורעל שנתנה לה האם החורגת. היא פשוט התנתקה מהעולם החיצוני, הפסיקה לתקשר, נכנסה לתוך עולם חלומות של דמיון. בדיוק כמו הטיינאג'רים שלי, במצבם הטבעי מול הנייד.

הטלפון החכם הראשון הומצא ע"י חברת אפל (תפוח באנגלית) ונמכר לראשונה באמצע שנת 2007. עברו מאז רק  12 שנים. אבל ההמצאה הזו שינתה ללא הכר את מבנה החברה האנושית. לאט לאט עוד ועוד אנשים, רכשו לעצמם את התפוח הגדול והאדום, נגסו ביס ונעלמו לתוך עולם דמיוני של חלומות.

הראשונים להיעלם, היו בני הנוער אלו שנולדו לתוך המציאות המשתנה. ואנחנו ההורים, הסבים והסבתות משני הצדדים והמחנכת, כל שבעת הגמדים שהקיפו אותם, ניסינו לעשות הכול בשביל להעיר אותם, לפחות לזמן קצר. ניסינו בזמן הארוחות המשפחתיות, בית הספר והשיעורים, אבל החומר שבתפוח היה חזק מאיתנו.

אז חיפשנו נסיך, וכולם יודעים שהיום לחפש הכי קל בגוגל. אז חיפשנו בדרך לעבודה, חיפשנו אחר הצהרים כשחזרנו, בסופו של דבר התחלנו לחפש גם בארוחות המשפחתיות, מותר לנו אנחנו לא סתם משחקים כמו הנוער, אנחנו עושים משהו חשוב כמו לחפש מידע.

את החיפושים הראשונים שלי עשיתי במחשב, עם הזמן הנייד שלי הפך ליותר ויותר חכם אז עברתי לשאול אותו. אמנם נסיך מהאגדות לא מצאתי. אבל הבנתי איזה רהיטים צריך בבית, בשביל שהוא יסכים לבוא. איזה בגדים כדאי ללבוש, קניתי חולצה יפה, בושם תכשיטים…….

אנחנו צופים במסך הזכוכית, מתוכו מביטה אילנו האם החורגת, המלכה הרעה מחייכת. אמנם היא לא הצליחה להרוג את שלגיה, אבל היי.. מיליוני אנשים נכלאו לה בתוך המראה. ומי היפה בכל העיר? היא שואלת, על זה מלכתי נענה כבר בפוסט על אינסטגרם.

מוסר השכל: רוב האנשים היום גולשים בנייד, דאגו שהאתר שלכם, יראה טוב ויהיה נח לצפייה בטלפונים החכמים.

נעים להכיר,

קוראים לי עינת, ואני הבעלים של מרחב משלך. אחד הדברים שהבנתי, בעבודה עם הלקוחות שלי. הוא שהאתגר העיקרי בבניית האתר, הוא לא בהכרח החלק הטכני. אלא ההתמודדות עם הצגת העסק שלך, המסר שלך לעולם.

בדיוק בשביל זה, פתחתי את מרחב משלך, ליצור מקום בו האתר שלך, יהיה מעבר לכלי שיווקי מודרני, גם המקום בו תוכלי לשקף את האישיות שלך, הערך הנוסף שאת מביאה לעסק.

שתפו אם אהבתם

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם

Facebook
Twitter
LinkedIn