לוגו מרחב משלך

אודות

einat hovav

עינת חובב

נעים להכיר,

קוראים לי עינת חובב ואני הבעלים של מרחב משלך.  בעלת תואר Msc -האוניברסיטה העברית. בוגרת קורס Vax בממר"מ. מתמחה בבניית אתרי וורדפרס, Html, Css.

אז איך הפרטים הטכניים האלו יכולים לעזור לכם?

גיל ומצב משפחתי

כמי ששייכת לדור אחרון שגדל ללא מחשב, אני מבינה את הקושי הטכני להבין את המושגים, לקושי הפסיכולוגי בכלל להתחיל. לכן, חשוב לי, כחלק מתהליך בניית האתר, להדריך בסבלנות ובשפה פשוטה, עד שתרגישו נח להוסיף תכנים שיקדמו את האתר לאורך זמן. ילדי הבוגרים מעניקים לי שכבת  תמיכה נוספת, כל אחד בתחום התמחותו, אם זה בפיתוח מערכות, או עיצוב ואיור (כגון: תמונת השער בדף הבית, ואיורים לפוסטים "אגדות").

תואר ונסיון בעבודה

בצבא למדתי ועבדתי עם מחשבים, לאחר השירות עשיתי תואר בביולוגיה.

במקביל למחקר מדעי למדתי להשתמש באינטרנט לחיפוש מידע ומאמרים. לסכם דוחות באופיס, לערוך תמונות בפוטושופ, ללמוד תוכנות סטטיסטיות לעיבוד נתונים.

למדתי גם לעבוד בסטנדרט העבודה הגבוה ביותר, תקן GMP – המקפיד על עבודה מול פרוטוקולים קשוחים ותיעוד. עבדתי במחקר בבית חולים, שם כל טעות הכי קטנה יכולה הייתה לעלות בחיי אדם. נוהלי העבודה חייבו דיוק במקביל לחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה" את אותו סטנדרט עבודה אני מיישמת היום בעסק.

מחשבים

האתרים שלי הם תוצאה של מאות שעות לימוד של תוכנות מחשב ושפות תכנות. חשוב לי שהתוצאה תהיה מקצועית וברורה. חשוב לי היחס האישי עם הלקוחות שלי.  

בחרתי לבנות בוורדפרס, כיוון שאני מאמינה שזה הכלי המתקדם ביותר לבניית אתר לעסק.

בחרתי לעבוד עם אלמנטור פרו, כיוון שהתוסף מאפשר ללקוחות שלי להוסיף תכנים מעוצבים בקלות יחסית.

למה

בום! בום! בום! הדהדו קולות התופים בראשי, הרעידו את גופי, עודדו אותו להצטרף לנשים העוצמתיות שרקדו סביבי. ברגע הזה גיליתי שנרדמתי באמצע סדנת תופים מתשישות מצטברת, הבנתי שהחיים שלי חייבים להשתנות. 
 
יומיים אחר כך, הודעתי בעבודה שאני עוזבת, ונפרדתי סופית מקריירה בת כ-20 שנה, של לימודי ביולוגיה ועבודה במעבדות מחקר.
 
יצאתי לחקור מי אני ומה אני אוהבת, וכמו כל ניסוי הקפדתי לתעד את הדברים בכתב. ברוח העשור פתחתי יומן וירטואלי, כלומר בלוג. מקום ליצור את מה שאני אוהבת ולשתף את העולם.
ונתקעתי🙄
 
כלומר טכנית, לא היה לי מספיק ידע לעצב את הנראות כמו שרציתי, אז הלכתי ללמוד. מהבסיס את שפות התכנות, איך עובדת המערכת, כי בכל זאת זה מחקר😜
 
והתאהבתי😍
התאהבתי ברשת הטכנולוגית, בקלות בה דמיונות תורגמו למציאות וירטואלית הנשקפת מתוך מסכי זכוכית לקהל של גולשים אמיתיים.
 
קראתי לאהבה שלי "מרחב משלך". כי אם בעבר נשים יכלו רק לחלום על "חדר משלך", בעולם החדש יש לנו את הטכנולוגיה לפרוץ את קירות הזכוכית.
 
לפתוח את העיניים לתוך מרחב של אפשרויות, לרקוד את מחול החיים במלואו, להגשים את החלומות שלנו, ולשתף לעולם, להדהד הלאה את הקולות שיש לנו לתת.