לוגו מרחב משלך

אודות

מרחב משלך

ברוכים הבאים ל"מרחב משלך", המרחב בו נפגשים תחושות של העצמה ויצירתיות וירטואלית. השם "מרחב משלך" נבחר בהשראת הספר "חדר משלך", מתוך האמונה שבעולם של היום, דרכה של אישה להצלחה סלולה עם מרחב ייחודי משלה בתחום הדיגיטלי.

המסע שלנו התחיל עם הבנה עמוקה – שהנוף הווירטואלי מחזיק בכוח לעצב מחדש תעשיות, להגביר קולות ולטפח טרנספורמציות יוצאות דופן. יצאנו למשימה ליצור את המרחבים הדיגיטליים הללו, המותאמים לשאיפותיהן של נשים עצמאיות במגוון תעשיות.

ב"מרחב משלך" אנו מבינים שכל אישה היא אדריכלית חלומותיה, והבד שלנו הוא הרשת. אנו נותנים מענה למגוון רחב של עסקים קטנים, המחויבות שלנו היא לספק לך יותר מסתם אתר אינטרנט; אנחנו כאן כדי לעצב את האגדה הדיגיטלית שלך.

החזון שלנו

העצמה היא אבן היסוד של כל מה שאנחנו עושים. אנו מדמיינים עולם שבו נשים עומדות בחזית התעשיות שלהן, לא רק כמנהיגות, אלא כחלוצות אשר רתמו את הפוטנציאל הבלתי מוגבל של העולם הוירטואלי. החזון שלנו הוא להעצים אותך, היזמית המודרנית, ליצור, להתחבר ולכבוש בתוך התחום שבחרת.

מדוע לבחור מרחב משלך

מה שמייחד אותנו הוא המסירות שלנו להתאים את המרחב הווירטואלי שלך לנרטיב הייחודי שלך.  לעצב לך נוכחות מקוונת המשקפת את החזון, הערכים והשאיפות שלך. אנחנו לא כאן רק כדי לבנות אתרים; אנחנו כאן כדי לשזור את הסיפור שלך לתוך המרקם של הנוף הדיגיטלי.

הצטרפו אלינו למסע המרגש הזה כשאנחנו מגדירים מחדש הצלחה, מרחב דיגיטלי אחד בכל פעם. לחלומות שלך מגיע יותר מסתם פינה ברשת – מגיע להם מרחב משלהם.

עינת חובב

אודות עינת חובב

נעים להכיר, עינת חובב, בעלת החזון מאחורי "מרחב משלך". אני מפתחת אתרים עצמאית ובשיתוף פעולה עם מעצבים גרפיים, אני מתמחה ביצירת אתרים המהדהדים את המותג הייחודי שלך. בעלת תואר MSc מהאוניברסיטה העברית ובוגרת קורס VAX בממר"ם, המומחיות שלי כוללת וורדפרס, HTML ו-CSS ותוכנות נוספות. ההבנה ל"עומק" מאפשרת לי להקפיד על מבנה נכון, איכותי ומהיר שמקדם אתרים שבניתי לדף ראשון בגוגל במגוון מילות מפתח משמעותיות.

טלפון מחוגה

ניסיון חיים

כמי ששייכת לדור אחרון שגדל ללא מחשב, אני מבינה את הקושי הטכני להבין את המושגים, לקושי הפסיכולוגי בכלל להתחיל. לכן, חשוב לי, כחלק מתהליך בניית האתר, להדריך בסבלנות ובשפה פשוטה, כך שתרגישו נח להוסיף תכנים שיקדמו את האתר לאורך זמן.

איור של מעבדה

ניסיון בעבודה

המסע שלי עם הטכנולוגיה התחיל במהלך השירות הצבאי שלי, שם למדתי לעבוד עם מחשבים. לאחר השירות שלי, למדתי תואר בביולוגיה, ובמקביל למדתי לחפש מידע ומאמרים באינטרנט. מיצירת דוחות ב-Office ועד לעריכת תמונות בפוטושופ ושליטה בתוכנת עיבוד נתונים סטטיסטיים, טיפחתי מערך מיומנויות רב-תכליתי. העבודה במסגרת מחקר בבית חולים, שבה אפילו השגיאה הקטנה ביותר יכולה להשפיע על החיים, לימדה אותי את החשיבות של עבודה קפדנית יחד עם חשיבה יצירתית. אני נושא את אותו מוסר עבודה בעסק שלי היום.

איור של מחשב

ניסיון במחשבים

האתרים שלי הם תוצאה של מאות שעות לימוד של תוכנות מחשב ושפות תכנות. חשוב לי שהתוצאה תהיה מקצועית וברורה. חשוב לי היחס האישי עם הלקוחות שלי.   בחרתי לבנות בוורדפרס, כיוון שאני מאמינה שזה הכלי המתקדם ביותר לבניית אתר לעסק. בחרתי לעבוד עם אלמנטור פרו, כיוון שהתוסף מאפשר ללקוחות שלי להוסיף תכנים מעוצבים בקלות יחסית.