אודות

מרחב משלך

מרחב משלך היא חברה לבניית אתרים, שהציבה לעצמה מטרה להפוך את תהליך בניית האתר לקלה וידידותית ללקוחות.

האתר נבנה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, על פלטפורמת וורדפרס, בהתאמה למחשב וטלפונים ניידים.

תהליך ייחודי לאיפיון אתר וכתיבת תכנים, במטרה להפוך את בניית האתר למסע חוויתי ומעצים. מסע שמטרתו לבנות לך אתר מקצועי שימשוך לקוחות.

טכנולוגיה היא רק עוד כלי לגעת בלב של אנשים.

einat hovav

עינת חובב

נעים להכיר,

קוראים לי עינת חובב ואני הבעלים של מרחב משלך. בת 50 נשואה ואמא לשני מתבגרים. בעלת תואר Msc -האוניברסיטה העברית. בוגרת קורס Vax בממר"מ. מתמחה בבניית אתרי וורדפרס, Html, Css.

אז איך הפרטים הטכניים האלו יכולים לעזור לכם?

גיל ומצב משפחתי

כמי ששייכת לדור אחרון שגדל ללא מחשב, אני מבינה את הקושי הטכני להבין את המושגים, לקושי הפסיכולוגי בכלל להתחיל. לכן, חשוב לי, כחלק מתהליך בניית האתר, להדריך בסבלנות ובשפה פשוטה, עד שתרגישו נח להוסיף תכנים שיקדמו את האתר לאורך זמן.

תואר ונסיון בעבודה

בצבא למדתי ועבדתי עם מחשבים, לאחר השירות עשיתי תואר בביולוגיה.

במקביל למחקר מדעי למדתי להשתמש באינטרנט לחיפוש מידע ומאמרים. לסכם דוחות באופיס, לערוך תמונות בפוטושופ, ללמוד תוכנות סטטיסטיות לעיבוד נתונים.

למדתי גם לעבוד בסטנדרט העבודה הגבוה ביותר, תקן GMP – המקפיד על עבודה מול פרוטוקולים קשוחים ותיעוד. עבדתי במחקר בבית חולים, שם כל טעות הכי קטנה יכולה הייתה לעלות בחיי אדם. נוהלי העבודה חייבו דיוק במקביל לחשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה" את אותו סטנדרט עבודה אני מיישמת היום בעסק.

מחשבים

האתרים שלי הם תוצאה של מאות שעות לימוד של תוכנות מחשב ושפות תכנות. חשוב לי שהתוצאה תהיה מקצועית וברורה. חשוב לי היחס האישי עם הלקוחות שלי.

בחרתי לבנות בוורדפרס, כיוון שאני מאמינה שזה הכלי המתקדם ביותר לבניית אתר לעסק.

בחרתי לעבוד עם אלמנטור פרו, כיוון שהתוסף מאפשר ללקוחות שלי להוסיף תכנים מעוצבים בקלות יחסית.

האני מאמין שלי

סביבי הלמו קולות התופים, נשים קסומות רקדו סביב, נוגעות מרחפות חופשיות, ואני? אני תשושה מעייפות, נשכבת על אחד הספסלים ונרדמת. באותו יום גורלי בו נרדמתי באמצע סדנת תופים, הבנתי שמשהו בחיי חייב להשתנות. באותו שבוע, הודעתי בעבודה שאני עוזבת והתחלתי לצעוד בדרך חדשה.

נכון, לא מדובר בעוד סיפור "תסמונת" עצוב וסוחט דמעות, אבל זו הדרך שלי. דרך שהחזירה אותי לתוך העולם הטכנולוגי, הפעם מתוך רצון ליצור לי מרחב משלי.

הטכנולוגיה בשבילי היא כלי בלבד ליצור דברים ולהתחבר לאנשים. כי מאחורי כל מחשב וטלפון נייד יושב אדם ובסופו של דבר האתר נבנה בשבילו.  מרחב משלך, גם אם הוא וירטואלי הוא המקום שלך, לארח אנשים ברשת. וכמו כל אורח חשוב לתת לו את ההרגשה הנעימה ביותר שתגרום לו לרצות להישאר, או לחזור ולבקר. מרחב משלך, הוא גם המקום האישי שלך להציג לעולם את הייחודיות שלך ושל העסק. הדרך שלנו ליצור את התחושות האלו בדיגיטל היא בתכנים, בארגון ובעיצוב האתר.

אני מבינה את החשש מטכנולוגיות חדשות, אני רואה אותו אצל לקוחות, חברים ובני משפחה. במקביל, אני רואה את אותם אנשים מתמודדים עם טכנולוגיה חדשה בכל יום. אם זה טלפון חדש, אפליקציה או רשת חברתית. ברור לי שעם הרבה סבלנות והדרכה נכונה, כל אחד יכול להפוך את האתר שלו מ"כרטיס ביקור" ברשת, לכלי שיווקי דינמי ופעיל.