תיק עבודות

אתרים אחרונים

אתר חנות לסבתא חנה יוצרת

עיצוב אתר לאורלי רוט - צלמת

אתר לענבל שני – צלמת

האתגר העיקרי באתר, היה להציג את התמונות המופלאות שצלמה ענבל, כך שיראו במיטבן. בחרנו ברקע כהה, השתדלנו לשמור על צבעים ניטרליים ופונט קריא וברור.

בחרנו 6 קטגוריות ראשיות, אותן הצגנו בדף הראשי. כל קטגוריה חולקה שוב לשתיים או שלוש גלריות תמונות, אותן הצגנו בדף משני. כל גלריה, נבנתה על פלטפורמה ייעודית להצגת תמונות. מטרת החלוקה הייתה להוביל בקלות את הלקוחות לאלבום המתאים להם.

*האתר מופיע בעמוד 1-2 בגוגל במילת חיפוש "צילום מסחרי"

אתר לעמותה – המרכז לרפואת קקאו

נכון שאין זרעים של מסטיק, אפילו לא של סוכריות, ולא משנה כמה ישירו לנו על זה בתקליט שבור משנות השמונים. אבל זרעים של שוקולד יש באמת, והם אפילו צומחים על עצים, כי שוקולד עושים מזרעים של פרי הקקאו.

אם רציתם לראות,איך נראה עץ של שוקולד, או איך נראה הפרח ממנו מתפתח הפרי, או אולי איך נראה הפרי? אם מעניין אתכם מהם הסכנות המאיימות על גידול הקקאו, או אולי תרצו להכיר את קבוצת החוקרים הישראלית שהתאחדה להציל את הגידול, כנסו לאתר.

אתר להדר גונר – יוצרת ומנחה רב-תחומית

הדר ביקשה אתר שישקף את האישיות שלה, בלי מסגרות אוורירי משהו. האתגר בבניית האתר היה לשלב את אוסף הכישרונות שלה, כמשהו אחד שלם. בחרנו בשני צבעים משלימים, טורקיז וכתום. כשהכתום מקושר לתחום הריקוד והסדנאות, והטורקיז מקושר לכתיבה ושירים.

הדר הביאה אוסף תמונות מרהיבות, לא יכולנו לוותר על השמחה והאושר שקרנו מהמשתתפות בשיעורים שלה. לכן, בחרנו להציג אותן בגלריה מושקעת.

אתר לנגריה

נגריית סוס-עץ, היא נגריה משפחתית, המכניסה את האמנות לתוך עולם הרהיטים.

כמו הרהיטים שלהם המאופיינים במראה ייחודי, והקפדה על הפרטים הקטנים, כך גם יצרנו את האתר. בחרנו כצבע מוביל בצבע ירוק טורקיז, המזכיר נביעה של מים. הצבע הזה בלט בתיק העבודות של הנגריה, בעיקר בקטגוריית חדרי הרחצה.

חילקנו את קטגוריות הרהיטים, לפי סוגי חדרים ובתוכה חלוקה לסגנונות. יצרנו לכל תת קטגוריה גלריית עבודות, ודאגנו למעבר קישורים בין הקטגוריות השונות.

*עמוד ראשון בגוגל תחת מילת חיפוש "נגריה".

אתר לנעמי לרס – מיינדפולנס, ביופידבק, אימון לניהול לחצים

עמי ביקשה אתר רגוע ונעים, שישקף את התחושה בקליניקה ובקורסים שלה. בחרנו להציג באתר שלושה נושאים מרכזיים: הרצאות קורסים וקליניקה, ובכל קטגוריה עשינו חלוקה משנית, כך שיהיה קל להגיע לשירות הרצוי.

היה לנו חשוב להסביר בצורה ברורה, על מיינדפולנס, ועל ביופידבק. בחרנו לצלם תמונות שישקפו את האישיות המיוחדת שלה, את הבית לטיפולים ולקורסים שטיפחה באהבה. בחרנו בתמונות ברורות שישקפו מה זה ביופידבק, וכיצד נראות ומתחברות האלקטרודות של המערכת.

אתר לסימה הופמן – מטפלת הוליסטית

סימה בחרה בעיצוב המזכיר אווירת ספא, בכדי להדגיש את תחושת הנעימות והרוגע בקליניקה שלה. לכותרות בחרנו בפונט בסגנון רטרו, המעניק תחושה רוחנית. התאמנו את מילות החיפוש והצלחנו להתברג במקומות הראשונים במילת החיפוש "מטפלת הוליסטית".

בשל אילוצים תקציביים, בחרנו בשלב זה להשתמש בתמונות ובסרטים ביתיים, השארנו אפשרות לשדרג בעתיד.

סיפורי חיים לגיל השלישי

לא מדובר בעוד אתר, אלא בפרוייקט שלם המאפשר לנו לחבר בין דורות. אתר שהוא לכאורע בלוג פשוט, אבל מכיל בתוכו כמה סודות קטנים המאפשרים לנו להעביר את הסיפור המשפחתי לדורות הבאים, בצורה מסודרת כמו ספר.

המלצות

אני מודה, אני רגישה לביטוי "מרחב משלך".

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי זקוקה למרחב נשימה, למקום פרטי שבו אוכל ליצור, לחלום, להיות. בתור ילדה הייתי בורחת לחצר הגדולה שמלאה הייתה בעשב פרא, הייתה לי פינה מוסתרת שבה דיברתי לעצמי, רקדתי ושרתי וכתבתי.

אני תמיד חוזרת ומחפשת את המקום זה, בחוץ, וגם בפנים בתוך עצמי. בעיקר בימים העמוסים האלה, שיש כל כך הרבה רעשים והתרחשויות, דאגות ומטלות.

כבר עשר שנים שאני אמא ומרגישה שאין לי בבית מקום לעצמי, מקום שאין בו צעצועים של הילדים, מקדחות של בן הזוג, מקום שאוכל לכתוב בו בשקט, לתלות תמונות ולדבר בשפה שאין בה "צריך" אלא רק "אפשר".

ואז הגיעה עינת חובב, ושאלה אותי, אם אני רוצה שהיא תבנה לי מרחב משלי. זה אמנם לא נדל"ן, ובכל זאת, צעד חשוב בשבילי. כיוצרת ומנחה עצמאית וגם כהדר הקטנה שעדיין מחפשת מקום לעצמה.

והיא לקחה אותי יד ביד, כי ידעה שאני רוצה אבל חוששת,

והובילה אותי לבריאה מאוד מרגשת.

אז הנה, יש לי אתר משלי, שפורש את יצירתי לקהל הרחב, את תפישת עולמי ואת שירותיי…ויש לי מקום לתלות תמונות ולרקוד את ריקוד חיי!

עינת היא אשת מקצוע נדיבה, קשובה, סבלנית ואחראית. כמה שינויים שלא ביקשתי, כמה הודעות בכל שעות היום השארתי, תמיד הייתה זמינה ופתוחה לשמוע ולתת מענה. והסוד שלה בעיני הוא העובדה, שהיא מתרגשת ומתלהבת באמת ובתמים מתהליך הבנייה. בניית אתר כרוכה בלא מעט החלטות ובחירות, מתוך אינסוף אפשרויות, וכדאי שתהיה איתך מישהי שחוקרת היטב מה הצרכים והרצונות שלך, שחשוב לה שבסוף, תרגישי באמת שזה הבית שלך.

עינת היא מישהי לרוץ איתה!

הדר גונר