לוגו מרחב משלך

תיק עבודות

הקלטות מסך - עבודות נבחרות

המלצות

אני מודה, אני רגישה לביטוי "מרחב משלך".

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי זקוקה למרחב נשימה, למקום פרטי שבו אוכל ליצור, לחלום, להיות. בתור ילדה הייתי בורחת לחצר הגדולה שמלאה הייתה בעשב פרא, הייתה לי פינה מוסתרת שבה דיברתי לעצמי, רקדתי ושרתי וכתבתי.

אני תמיד חוזרת ומחפשת את המקום זה, בחוץ, וגם בפנים בתוך עצמי. בעיקר בימים העמוסים האלה, שיש כל כך הרבה רעשים והתרחשויות, דאגות ומטלות.

כבר עשר שנים שאני אמא ומרגישה שאין לי בבית מקום לעצמי, מקום שאין בו צעצועים של הילדים, מקדחות של בן הזוג, מקום שאוכל לכתוב בו בשקט, לתלות תמונות ולדבר בשפה שאין בה "צריך" אלא רק "אפשר".

ואז הגיעה עינת חובב, ושאלה אותי, אם אני רוצה שהיא תבנה לי מרחב משלי. זה אמנם לא נדל"ן, ובכל זאת, צעד חשוב בשבילי. כיוצרת ומנחה עצמאית וגם כהדר הקטנה שעדיין מחפשת מקום לעצמה.

והיא לקחה אותי יד ביד, כי ידעה שאני רוצה אבל חוששת,

והובילה אותי לבריאה מאוד מרגשת.

אז הנה, יש לי אתר משלי, שפורש את יצירתי לקהל הרחב, את תפישת עולמי ואת שירותיי…ויש לי מקום לתלות תמונות ולרקוד את ריקוד חיי!

עינת היא אשת מקצוע נדיבה, קשובה, סבלנית ואחראית. כמה שינויים שלא ביקשתי, כמה הודעות בכל שעות היום השארתי, תמיד הייתה זמינה ופתוחה לשמוע ולתת מענה. והסוד שלה בעיני הוא העובדה, שהיא מתרגשת ומתלהבת באמת ובתמים מתהליך הבנייה. בניית אתר כרוכה בלא מעט החלטות ובחירות, מתוך אינסוף אפשרויות, וכדאי שתהיה איתך מישהי שחוקרת היטב מה הצרכים והרצונות שלך, שחשוב לה שבסוף, תרגישי באמת שזה הבית שלך.

עינת היא מישהי לרוץ איתה!

הדר גונר