לוגו מרחב משלך

SEO – סינדרלה איכות או-מותג

מאמר על הקשר בין סיפור סינדרלה וקידום במנוע החיפוש של גוגל.

הרבה לפני שהנסיך המקסים חיפש כלה, המוצר סינדרלה היה קיים באוויר. כולנו יודעים שמדובר במוצר איכותי, יפה מבפנים ומבחוץ, אז איך זה שאף אחד (אפילו לא החלבן) שם אליו לב במשך שנים.

כמו סינדרלה  (מוזנחת, עובדת קשה ללא תוצאות) אתרים רבים מסתובבים ברשת, מבלי שאיש שם אליהם לב. מסתכלים בקנאה על אתרי המלוכה שזכו להתברג בדפים הראשונים של מנועי החיפוש. מעריצים אותם מנסים ללמוד מה הסוד.

אז איך הצליחה בחורה פשוטה ומלוכלכת להפוך למותג מצליח? הייתי רוצה לרשום שבזכות עבודה קשה ומאמץ. אבל כולנו יודעים שזה לא נכון. היא עשתה קיצור דרך מטורף.

סינדרלה מצאה מנטור, סוג של פייה כזו, שהסבירה לה איך למתג את האתר שלה מחדש.

דבר ראשון: היא עבדה על המראה החיצוני, ועצבה לסינדרלה שמלת שער מפוארת. כזו שעושה רושם במסך הגדול של הכניסה לארמון, אבל גם בדלת הנייד הקטנה שבכניסה לאולם. שמלה שגורמת לאנשים אקראיים שרק העיפו מבט, לעצור ולרצות לדעת עוד, לקרוא את התוכן הפנימי.

דבר שני: אתר קטן כמו סינדרלה, יפה ככל שיהיה, זה לא מספיק בשביל להתברג במקומות הראשונים של אצולת גוגל. בשביל זה, חייבים להוסיף עוד תוכן באופן רציף. הפייה הטובה של סינדרלה, ידעה את הכללים, ולכן בנתה לסינדרלה את כרכרת הבלוג.

הבלוג אפשר לסינדרלה להוסיף בקלות המון תוכן מרשים לאתר שלה. עכשיו עם הדלעת, העכברים והלטאות, היא יכולה להיכנס בצורה מרשימה, כך שיראו אותה כבר מרחוק בכל מנועי החיפוש ברשת. להיכנס ולהתברג בקדמת הארמון של אצולת גוגל.

ומה עם הנסיך? כמו כל סלב, הוא כבר יופיע ברגע שתהיו מפורסמים…

מה זה SEO ?

SEO – הם מגוון פעולות, שצריך לעשות באתר, בשביל לקדם אותו במנועי החיפוש של גוגל. גוגל מתאימה ומשנה את הכללים כל הזמן. כאשר המטרה המוצהרת היא לדאוג לתוכן איכותי ורלוונטי לקהל הגולשים.

שימוש נכון במילות מפתח, תוכן מקורי (אז בבקשה לא להעתיק..), ומעורבות של גולשים (אז בבקשה תשתפו ותגיבו…), יקדמו את המאמר. רענון והוספת תוכן באופן שוטף לאורך זמן, כמו הוספת מאמרים בבלוג, יקדמו את האתר שלך במעלה תוצאות החיפוש.

כאשר המטרה הנכספת היא להופיע בדף הראשון של תוצאת החיפוש הרצויה.

נעים להכיר,

קוראים לי עינת, ואני הבעלים של מרחב משלך. אחד הדברים שהבנתי, בעבודה עם הלקוחות שלי. הוא שהאתגר העיקרי בבניית האתר, הוא לא בהכרח החלק הטכני. אלא ההתמודדות עם הצגת העסק שלך, המסר שלך לעולם.

בדיוק בשביל זה, פתחתי את מרחב משלך, ליצור מקום בו האתר שלך, יהיה מעבר לכלי שיווקי מודרני, גם המקום בו תוכלי לשקף את האישיות שלך, הערך הנוסף שאת מביאה לעסק.

שתפו אם אהבתם

Facebook
Twitter
LinkedIn

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם